З Днем журналіста, дорогі друзі!

Дата: 06.06.2022 09:00

Шановні журналісти України та Коростенського району, прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята! Журналістика є однією з головних основ, на яких ми будуємо демократичну державу та утверджуємось як сучасна європейська нація. Журналісти - майстри слова, які не творять матеріальних цінностей, але саме вони великою мірою формують свідомість громадянина, його характер, поведінку, вчинки, активну життєву позицію.

Завдяки Вам, шановні журналісти, мільйони читачів, глядачів і слухачів оперативно отримують об’єктивну, правдиву інформацію. Ваші матеріали поповнюють яскравими, незабутніми сторінками літопис нашої держави. На Вас покладена важлива місія - стояти на сторожі демократії, професійно, самовіддано і чесно служити своїй справі, своєму народу на благо України. Особливо актуальною є ця професія під час війни, адже саме від вас, дорогі журналісти, залежить поінформованість людей у цей складний час.

Тож, сьогодні всім журналістам України та Коростенського району, журналісту нашої Горщиківської територіальної громади, члену національної спілки журналістів України Наталії Колєновій від усієї душі бажаю міцного здоров’я, натхнення, творчих здобутків в ім’я утвердження демократичних принципів у державі!

З повагою та від імені Горщиківської територіальної громади

голова Горщиківської сільської ради

Олексій Туровський