1 серпня весь світ вшановує пам'ять Леся Українки. ВІДЕО

Дата: 01.08.2022 12:45

1 серпня весь світ вшановує пам'ять видатної жінки - поетеси, письменниці, перекладачки, культурної діячки Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач).

Леся Українка входить до переліку найвідоміших жінок України. Все своє життя вона займала активну громадську позицію, була учасницею українського національного руху, стала авторкою більше 270 віршів без урахування поем та драматичних творів, прози, листів та статей.

І сьогодні як ніколи актуальні її слова. Сьогодні, коли на Україну прийшов ворог, коли багато жінок з дітьми поїхали на чужину, рятуючи свої життя, вірш Лесі Українки у виконанні учениці Горщиківського ліцею Марії Груднини звучать як ніколи влучно.