Розпочинаємо виготовлення окопних свічок і дякуємо тим, хто долучається!

Дата: 28.09.2022 10:28

Голова спілки пасічників Коростенщини "Медове Полісся" Володимир Клименко передав 20 кг воску та шнур для виготовлення окопних свічок Горщиківській територіальній громаді.

На сьогоднішній день це дуже актуальний запит у наших воїнів-захисників, тому небайдужі горщиківці розпочали роботу над цим замовленням.

Маємо потребу в банках залізних з-під консервів: рибних, корму для тварин, горошку, кукурудзі, квасолі та інше. Особлива потреба у воску та парафіні!  Щиро дякуємо всім небайдужим людям, які вже підключились до цього процесу!

Особлива подяка за надані 20 кг воску і шнур для гноту голові спілки пасічників Коростенщини "Медове Полісся" Володимиру Клименко! Та все ж ви розумієте, що цього мало. Долучайтесь до цієї справи! Від нас з вами залежить чи буде тепло і світло в окопах наших воїнів.

Занести банки, а також віск, парафін, гніт ви можете до сільської ради або зв’яжіться з нами і ми заберемо у вас їх в зручному для вас місці.

Зігріємо своїми серцями наших воїнів-захисників! Разом до Перемоги!