Безбар’єрність: про самодопомогу та підтримку інших людей у стресі – у новому розділі Довідника

Дата: 11.10.2022 16:52

Піклуватися про свій психологічний стан і надавати підтримку тим, хто поруч – зараз це нагальна потреба для всіх нас. Війна породжує потужний стрес, але проти нього також є зброя.

Як інформує ГО “Безбар’єрність”, корисні матеріали із самодопомоги та підтримки інших від сьогодні зібрані за посиланням https://bf.in.ua/useful. Там можна знайти:

• Довідник «Базові навички турботи про себе та інших»;
  • новий розділ «Довідника безбар’єрності» – «Етика взаємодії у періоди стресу». Про самодопомогу та підтримку інших людей у стресі;
  • важливі навички в періоди стресу. Ілюстроване керівництво ВООЗ з техніками самодопомоги у часи переживання стресових подій;
  • додаток BetterMe: Mental Health, у якому доступний курс «Важливі навички в періоди стресу», розроблений за експертної підтримки ВООЗ.

Матеріали підготовлено в межах ініціативи Першої леді України Олени Зеленської щодо створення Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки.

“Дуже просимо всіх – не нехтувати своїми переживаннями. Адже з нашого психологічного стану виплаває все решта – фізичне здоров’я, здатність приймати рішення, діяти, перемагати та відбудовувати нашу рідну країну. Бережіть себе!” – зазначають у ГО “Безбар’єрність”.