Пункт незламності - місце твоєї безпеки під час тривалого відключення електроенергії чи тепла

Дата: 23.11.2022 13:46

План росії – будь-що залишити жителів України без електроенергії, світла та тепла. В разі аварійного відключення електроенергії більш ніж на 24 години, Пункти Незламності стануть острівком безпеки, стабільності, тепла та нашої єдності, які функціонуватимуть цілодобово і безкоштовно для тимчасового перебування.

В ТАКИХ ПУНКТАХ НЕЗЛАМНОСТІ, НЕЗВАЖАЮЧИ НА ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ, ПЕРЕДБАЧАЄТЬСЯ НАЯВНІСТЬ:

Комплектування та функціонування Пунктів Незламності здійснюється з урахуванням наявного ресурсу органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Рекомендуємо вже зараз записати адреси найближчих Пунктів Незламності на випадок аварійного відключення зв’язку чи електроенергії.

Де шукати пункти незламності?

Такі місця будуть розташовуватися у вашому населеному пункті в закладах освіти, будівлях обласних та районних військових адміністрацій, органів місцевого самоврядування тощо. Про найближчий пункт незламності у вашому населеному пункті можна буде дізнатися тут https://nezlamnist.gov.ua/

Як знайти пункт незламності у прифронтових районах?

З міркувань безпеки ми не вказуємо адреси пунктів незламності поблизу лінії бойових дій (Донецька, Запорізька, Харківська та Херсонська області). Їх адреси та місце розташування ви можете дізнатися в органах місцевого самоврядування, обласних та районних військових адміністраціях.

Скільки людей можуть прихистити пункти незламності?

Пункт незламності – це місце короткострокового одночасного перебування від 40 до 500 осіб.

Як дізнатися чи в пунктах незламності є місця?

Навіть, якщо ви приїдете в пункт незламності і в ньому буде багато людей, чергові зроблять все для того, щоб вас прийняти. У випадку гострої нестачі вільних місць, будуть залучені фахівці, які зроблять все можливе, аби кожен громадянин був забезпечений місцем в пунктах незламності.

Чи довго я можу залишатися в пункті незламності?

Часових лімітів перебування у пункті незламності немає. Але варто давати можливість і іншим людям потрапити і обігрітися.

Що робити коли лунає повітряна тривога, а я у пункті незламності?

Чергові пунктів незламності забезпечені інструкціями дій на випадок різних загроз: повітряної небезпеки чи дій населення у випадку порушення систем життєзабезпечення з урахуванням всіх можливих ризиків.

ЗАКЛИКАЄМО БІЗНЕС ДОЛУЧИТИСЯ ДО ПІДТРИМКИ ГРОМАДЯН!

Власники бізнесу, які мають можливість організувати та обладнати пункти незламності для прихистку громадян, можуть заповнити анкету і подати заявку для відкриття ПН.