Вітаємо з Міжнародним днем волонтера!

Дата: 05.12.2022 08:34

Сьогодні в Україні та світі відзначається Міжнародний день волонтера. Звісно, волонтерство — не робота. Це на 100% покликання. Це спосіб життя і мислення. Небайдужість до чужої біди, причетність і співпереживання — те, що веде волонтерів вперед.

Завдяки їхнім старанням, десятки, якщо не сотні тисяч людей отримують настільки необхідну їх допомогу. Волонтери допомагають дітям і дорослим, вони піклуються про здоров’я людей і тварин, їх комфорт і безпеку. Часто волонтерам доводиться навіть ризикувати власним життям ради порятунку інших. Це воістину люди з величезним серцем, безкорисливі та добрі, готові протягнути руку допомоги та не залишити в біді тих, кому погано.

Від себе особисто та від імені Горщиківської сільської ради дякую всім волонтерам, які проживають на території України і нашої громади, з ким ми співпрацюємо, з ким поряд, плече-в-плече наближаємо нашу Перемогу! Бажаю всім вам міцного здоров’я, родинного тепла і затишку, добробуту, щастя, радості, любові!

Олексій Туровський,

голова Горщиківської територіальної громади