Шановні колеги міські, селищні та сільські голови, працівники органів місцевого самоврядування, депутати, мешканці Горщиківської територіальної громади!

Дата: 07.12.2022 08:32

Прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування!

Реалії сьогодення ставлять перед нами завдання – спільними зусиллями побудувати Українську державу європейського взірця. Країна поруч з економічними реформами потребує і подальшого розвитку органів місцевого самоврядування. За такими змінами - майбутнє держави. Тому й надалі залишаються актуальними питання вдосконалення та розширення повноважень самоврядних органів, посилення їх здатності активно долучати­ся до участі в управлінні регіональними і державними справами.

Свято народовладдя спонукає усіх нас до ще більшого піклування про наш спільний дім – Україну. Війна, що прийшла в наші дім спонукає до згрутованості. Тож нехай День місцевого самоврядування об'єднає нас у спільному прагненні зробити наші міста, села і всю Україну щасливими і багатими!

Бажаєю всім нам Перемоги України, міцного здоров’я, наснаги,  успіхів у виконанні важливих представницьких функцій, гараздів у родинах, міцної віри і невичерпного оптимізму в утвердженні високоавторитетного і самодостатнього місцевого самоврядування в Україні.

З повагою та від імені Горщиківської територіальної громади

голова Горщиківської сільської ради

Олексій Туровський