В обласному центрі відбувся діалог на тему "Оптимізація адміністративно-територіального устрою"

Дата: 20.12.2022 11:24

19 грудня в Житомирі відбувся відкритий діалог на тему «Оптимізація адміністративно-територіального устрою та її вплив на територіальну організацію і адміністрування виборів», який організовано Парламентським Комітетом з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

З вітальним словом до учасників заходу звернувся начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.

Під час відкритого діалогу буде обговорено цілі, етапи реформування та основні виклики, обумовлені військовою агресією російської федерації проти України, у сферах місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою України, служби в органах місцевого самоврядування та виборчого законодавства, а також окреслено зміст комплексних законодавчих змін із зазначених питань.