З Днем енергетика України!

Дата: 22.12.2022 09:17

Сьогодні своє професійне свято відзначають енергетики України - люди, чиї знання і досвід, витримка і сила духу в умовах повномасштабної війни росії проти нашої держави є запорукою світла і тепла в оселях українців.

Сьогодні ви працюєте у надважких умовах військової агресії та зими, аби відновити пошкоджені ворогом електромережі, дати в оселі людям промінчик надії та душевне тепло надії.

Висловлюю всім працівникам енергетичної галузі України та Горщиківської громади щиру вдячність за самовіддану працю, за високу майстерність та професіоналізм, за комфорт та затишок у наших будинках.

Бажаю всім вам натхнення та успіхів у реалізації професійних завдань, планів і задумів. Міцного здоров’я, щастя, достатку, благополуччя, миру, злагоди вам і вашим родинам.

З повагою та від імені Горщиківської територіальної громади

голова Горщиківської сільської ради

Олексій Туровський