Вітання голови Горщиківської територіальної громади Олексія Туровського з Різдвом Христовим

Дата: 06.01.2023 16:47

Дорогі друзі, колеги, односельчани, жителі Горщиківської територіальної громади! Христос народився! Славімо Його!

Цього року новорічно-різдвяні свята проходять в умовах війни. Усі ми з болем в душі та тугою на серці зустрічаємо їх, адже наші захисники зі зброєю в руках на передовій мужньо захищають Україну від окупантів. Чимало родин сьогодні не сяде за великий родинний стіл, бо розкидані по світу. Хтось втратив рідний дім і зустрічатиме Різдво далеко від нього.

Проте я впевнений, що цьогорічне Різдво принесе нашій країні Перемогу, знищить все зло, а доля більше не буде випробовувати нас на міцність!

Тож, хай Господня сила та опіка будуть завжди поряд, зміцнюють нашу віру, розтоплюють наші серця та дають нам впевненість робити успішні кроки!

З Різдвом Христовим, друзі!

Голова Горщиківської територіальної громади

Олексій ТУРОВСЬКИЙ