Про проведення благоустрою в населених пунктах Горщиківської сільської ради на 2023 рік

Дата: 13.03.2023 09:25

ГОРЩИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Коростенського району Житомирської області

від 08 березня   2023 року            № 19

Про проведення благоустрою в населених пунктах

Горщиківської сільської ради на 2023 рік

Відповідно до Законів України «Про благоустрій населених пунктів», «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення»,  керуючись ст.30 п.7 ч. а  Закону України    «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Горщиківської  сільської ради,

В И Р І Ш И В :

1.Створити робочу комісію з питань  організації заходів та підведення підсумків  по благоустрою в такому складі :

- Сільський голова                                                      Туровський О.А

- Завідуючий господарством                                                Молчанов О.М.

- Директор  Горщиківського ДКП                              Іскоростенський А.М.

- Староста старостинського округу                             Вигівський В.І.

- Начальник відділу освіти                                           Сапотніцька З.М.

культури, молоді та спорту

2. Провести з квітня по травень 2023 року заходи по благоустрою в населених пунктах Горщиківської  сільської ради.( Додаток1).

3. Закріпити  прилеглі  території за підприємствами, об’єктами торгівлі, установами та організаціями усіх форм власності .

4. Депутатам сільської ради на своїх виборчих округах організувати та провести дні санітарної очистки та впорядкування території біля кожного домоволодіння, ліквідувати стихійні сміттєзвалища.

5. Забезпечити організацію збирання  сміття по населених пунктах сільської ради відповідною технікою.

6. Прибирання на ділянках навколо торгівельних підприємств та організацій незалежно від форм власності щоденно організовують власники або керівники цих об’єктів.

7. Суб’єкти господарювання будь-яких форм власності зобов’язані встановлювати урни біля  адміністративних, побутових, навчальних, торгових приміщень, біля торгових палаток, павільйонів та інших споруд. Урни повинні утримуватися в належному естетичному, технічному стані та своєчасно звільнятися від сміття.

8. Закріпити  прибирання громадських зупинок  в  с. Горщик по вул. Садовій за ДКП, по вул. Лісовій - за соціальними працівниками Горщиківської сільської ради, по вул. Центральній - за працівниками культури с. Горщик, в с. Вигів - Вигівська філія, в с. Боровиця - за завідувачем клубу, в с. Давидки - за технічним працівником Давидківської філії.

9.Закріпити пам'ятники і братські могили: в с. Горщик (залізничний вокзал) -  за ст. Омелянівка (ФОП Шеїна Л.П), по вул. Центральній, на кладовищі - за працівниками сільської ради, в с. Березівка - за депутатами округу, в с. Вигів, в с. Боровиця - за Вигівською філією, в с. Давидки - за працівниками сільської ради, за Давидківською філією, в с. Жупанівка - за місцевим підприємцем, на території Рафалівка - за Держлісгоспом.

10.Підвести підсумки проведеної роботи з благоустрою та санітарної очистки населених пунктів .

11.Контроль за виконанням даного рішення залишити за сільським головою Туровським О.А.

Сільський голова                                         Олексій ТУРОВСЬКИЙ

Додаток №1

до  рішення   № 19 від  08.03. 2023 року

по проведенню благоустрою населених пунктів

Горщиківської  сільської ради

Відповідальні особи

1

Організувати ліквідацію стихійних сміттєзвалищ, очищення від сміття лісосмуг уздовж доріг.

Виконавчий комітет Горщиківської  сільської ради

2

Наведення належного порядку на кладовищах, встановлення та фарбування  огорожі

3

Прибирання території парків   в населених пунктах Горщиківської сільської ради .

5

Організувати  жителів приватного сектору навести належний санітарний стан  в подвір’ях та біля дворів.

6

Провести прибирання біля пам’ятників загиблим воїнам та братських могилах.

7

Залучити до участі у заходах по благоустрою та озелененню територій громадськість, молодь.

Квітень - травень

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Горщиківської сільської ради

8

Організувати вивіз сміття в населених пунктах сільської ради.

ДКП  Горщиківської сільської ради

9

Організувати  прибирання  та

благоустрій  території  населених пунктів   з  посадкою  дерев, кущів та з  розбивкою  газонів,

Виконавчий комітет Горщиківської сільської ради,

жителі села, підприємці, організації та установи всіх форм власності

10

Впорядкування  та  проведення

благоустрою  прилеглих  територій біля ставків та річок

11

Облаштування дитячих  ігрових майданчиків, спортивних площадок.

Секретар сільської ради                              Світлана ІСКОРОСТЕНСЬКА