Протокол 4

Коростенського району Житомирської області

П Р О Т О К О Л

№ 4

від  08 березня  2023 року                                                        с. Горщик

приміщення сільської ради

10.00 год

Всього членів виконавчого комітету - 10 чол.

Присутні на засіданні -  7 чол.

Туровський О.А. - сільський голова

Іскоростенська С.П. – секретар сільської ради

Члени виконавчого комітету:

Мовчанюк І.С.

Іскоростенський А.М.

Іскоростенська О.М.

Сапотніцька З.М.

Вигівський В.І.

Запрошені: -

Головуючий на засіданні: Туровський О.А. - сільський голова                                                                  Горщиківської сільської ради.

На розгляд засідання виконавчого комітету сільської ради головуючим винесений такий

порядок денний

1. Про план роботи виконавчого комітету Горщиківської сільської ради на  ІІ квартал 2023 року.

Доповідач: Іскоростенська С.П. - секретар сільської ради Горщиківської сільської ради.

2. Про проведення благоустрою в населених пунктах Горщиківської сільської ради на 2023 рік.

Доповідач: Туровський О.А. - сільський голова Горщиківської сільської ради.

Після оголошення порядку денного головуючим

ВИРІШИЛИ:

Затвердити порядок денний винесений головуючим на розгляд засідання

(Прийнято одноголосно)

З першого питання  «Про план роботи виконавчого комітету Горщиківської сільської ради на  ІІ квартал 2023 року» слухали Іскоростенську С.П. - секретаря сільської ради Горщиківської сільської ради. Заслухавши та обговоривши проект плану роботи виконавчого комітету Горщиківської сільської ради   на ІІ квартал 2023 року,  виконавчий комітет

ВИРІШИВ:

1.Затвердити план роботи виконавчого комітету Горщиківської сільської ради на ІІ квартал 2023 року.

2.  Секретарю сільської ради, Іскоростенській С.П.,здійснювати постійний контроль за своєчасною підготовкою питань, які планує виконавчий комітет Горщиківської сільської  ради.

(Рішення прийнято )

(Рішення №18 додається).

З другого питання «Про проведення благоустрою в населених пунктах Горщиківської сільської ради на 2023 рік» слухали Туровського О.А. - сільського голову Горщиківської сільської ради. Відповідно до Законів України «Про благоустрій населених пунктів», «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення»,  керуючись ст.30 п.7 ч. а  Закону України    «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Горщиківської  сільської ради,

В И Р І Ш И В :

1.Створити робочу комісію з питань  організації заходів та підведення підсумків  з  благоустрою в такому складі :

- Сільський голова                                                         Туровський О.А

- Завідуючий господарством                                        Молчанов О.М.

- Директор  Горщиківського ДКП                               Іскоростенський А.М.

- Староста старостинського округу                             Вигівський В.І.

- Начальник відділу освіти                                           Сапотніцька З.М.

культури, молоді та спорту

2. Провести з квітня по травень 2023 року заходи по благоустрою в населених пунктах Горщиківської  сільської ради.( Додаток1).

3. Закріпити  прилеглі  території за підприємствами, об’єктами торгівлі, установами та організаціями усіх форм власності .

4. Депутатам сільської ради на своїх виборчих округах організувати та провести дні санітарної очистки та впорядкування території біля кожного домоволодіння, ліквідувати стихійні сміттєзвалища.

5. Забезпечити організацію збирання  сміття по населених пунктах сільської ради відповідною технікою.

6. Прибирання на ділянках навколо торгівельних підприємств та організацій незалежно від форм власності щоденно організовують власники або керівники цих об’єктів.

7. Суб’єкти господарювання будь-яких форм власності зобов’язані встановлювати урни біля  адміністративних, побутових, навчальних, торгових приміщень, біля торгових палаток, павільйонів та інших споруд. Урни повинні утримуватися в належному естетичному, технічному стані та своєчасно звільнятися від сміття.

8. Закріпити  прибирання громадських зупинок  в  с. Горщик по вул. Садовій за ДКП, по вул. Лісовій - за соціальними працівниками Горщиківської сільської ради, по вул. Центральній - за працівниками культури с. Горщик, в с. Вигів - Вигівська філія, в с. Боровиця - за завідувачем клубу, в с. Давидки - за технічним працівником Давидківської філії.

9.Закріпити пам'ятники і братські могили: в с. Горщик (залізничний вокзал) -  за ст. Омелянівка (ФОП Шеїна Л.П), по вул. Центральній, на кладовищі - за працівниками сільської ради, в с. Березівка - за депутатами округу, в с. Вигів, в с. Боровиця - за Вигівською філією, в с. Давидки - за працівниками сільської ради, за Давидківською філією, в с. Жупанівка - за місцевим підприємцем, на території Рафалівка - за Держлісгоспом.

10.Провести  підсумки проведеної роботи з благоустрою та санітарної очистки населених пунктів .

11.Контроль за виконанням даного рішення залишити за сільським головою Туровським О.А.

(Рішення прийнято)

(Рішення №19 додається).