Про влаштування малолітніх дітей в сім’ю патронатного вихователя

Коростенського району Житомирської області

15.03.2023 року

Про влаштування малолітніх дітей в сім’ю патронатного вихователя

Відповідно до статей 34, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, статей 252-256 Сімейного кодексу України, Порядку створення та діяльності сім’ї патронатного вихователя, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2021 року №893 Деякі питання захисту прав дитини та надання послуги патронату над дитиною», Порядку провадження органами опіки і піклування діяльності , пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року №866 «Питання діяльності органів опіки і піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», розглянувши заяву ******   *****  **** від 14 березня 2023 року, беручи до уваги наказ служби у справах дітей Горщиківської сільської ради №4-о від 14 березня 2023 року та актів про факт передачі дітей від 15 березня 2023 року, з метою забезпечення тимчасового догляду і виховання дітей, захисту їх прав, свобод та інтересів, створення умов для виховання та розвитку дітей у сім’ї або середовищі, що максимально наближене до сімейного, виконавчий комітет  сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Влаштувати з 15.03.2023 року строком на 3 місяці до сім’ї патронатного вихователя –**** **** **** , 16.09.1965 року народження, що функціонує за адресою: Житомирська область, Коростенський район, с.**** **** малолітніх дітей: ***** ***  ****, *** ** ***року народження та*** **** **** , *** *** ***року народження, як таких, що перебувають у складних життєвих обставинах.

2. Службі у справах дітей Горщиківської сільської ради:

2.1. Підготувати договір про патронат над дитиною між Горщиківською сільською радою, патронатним вихователем.

2.2. Забезпечити передачу патронатному вихователю документів на дитину згідно з переліком, що передбачений пунктом 18 Порядку створення та діяльності сім’ї патронатного вихователя, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2021 р. №893.

2.3. Здійснювати контроль за умовами догляду, виховання та реабілітації дітей у сім’ї патронатного вихователя.

3. Амбулаторії загальної практики сімейної медицини №6 с.Горщик забезпечити надання амбулаторної медичної допомоги дітям, які влаштовані до сім’ї патронатного вихователя.

4. Відділу освіти, культури, молоді та спорту Горщиківської сільської ради організувати надання освітніх послуг дітям, які влаштовані до сім’ї патронатного вихователя.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову Горщиківської сільської ради Олексія ТУРОВСЬКОГО.

Сільський голова                                                     Олексій ТУРОВСЬКИЙ