16 червня 2023 року в Горщиківській громаді відбулася знакова подія - випускний бал

Дата: 19.06.2023 12:50

33 випускникам Горщиківського ліцею було вручено один з найголовніших документів про знання, людську зрілість та готовність до самостійного життя - свідоцтво про повну загальну середню освіту.

Золотою медаллю "За високі досягнення у навчанні" нагороджений учень 11-а класу Данильчук Олександр.

Відповідно до програми "Підтримка обдарованих дітей" голова Горщиківської сільської ради Туровський Олексій вручив медалісту сертифікат на суму 15 тис. грн.❤️ А для всіх випускників гарним подарунком був величезний торт.

У день прощання зі школою та безтурботним дитинством, у такий складний для нашої країни час хочеться сказати нашим випускникам: "Ви - надія України 👍🇺🇦 Не припиняйте вчитися, удосконалюватися, впевнено крокуйте життєвою дорогою, щоб у майбутньому докласти максимум зусиль для розбудови незалежної України 🥰🇺🇦🇺🇦🇺🇦"

Зоя Сапотніцька,

начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Горщиківської ТГ