Олексій Туровський вітає Горщиківську територіальну громаду з Новим 2024 роком!

Дата: 31.12.2023 10:00

Шановні жителі Горщиківської територіальної громади!

Минає другий рік повномасштабної війни в Україні. Другий рік нашої боротьби, нашого супротиву та захисту нашої свободи.

Підводячи підсумки прожитого 2023 року, хочу висловити слова подяки всім захисникам України, воїнам Збройних сил України, волонтерам, працівникам установ та організацій за їхню працю, яка наближає нашу перемогу.

Щиро бажаю, щоб новий став роком нових звершень і здобутків, переможним роком для нашої країни. Щоб у 2024-му на українській землі нарешті запанував мир та спокій!

Сердечно вітаю всіх тих, хто зустрічає ці свята в колі найближчих і найдорожчих людей, і тих, хто в окопі, далеко від рідної домівки.

Від усієї душі бажаю миру, добра, злагоди, родинного тепла та затишку, добробуту, міцного здоров’я!

Пам’ятаймо про головне, вміймо дякувати Богу і воїнам, єднатися заради добра громади, нашого краю та України!

Дякую усім та кожному, хто наближає день нашої перемоги!

З повагою та від імені Горщиківської сільської ради
Олексій ТУРОВСЬКИЙ