Про  затвердження  подання   щодо  можливості призначення опікуном Гладкого Г.В.

Дата: 19.02.2024 14:49

ГОРЩИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Коростенського району Житомирської області

від 14. 02.  2024 року      № 18

Про  затвердження  подання

щодо  можливості

призначення опікуном

Гладкого Г.В.

На підставі Правил опіки та піклування, затверджених наказом Державного комітету України у справах сім’ї та молоді, Міністерства освіти України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства праці та соціальної політики України від 26 травня 1999 року № 34/166/131/88, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 17.06.1999 за № 387/3680, статей 60, 62, 63 Цивільного кодексу України, враховуючи висновок Опікунської ради з питань забезпечення прав повнолітніх осіб, які потребують опіки (піклування) про можливість  призначення ***** опікуном **** 2005 р.н., відповідно до заяви  громадянина, керуючись статтею 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні,  виконавчий комітет Горщиківської сільської ради

ВИРІШИВ

1.       Затвердити    подання     про    можливість    призначення гр.  ****** опікуном повнолітньої  особи - ******, (додаток  - подання, акт обстеження,  копії довідок).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря сільської ради Іскоростенську С.П.

Сільський голова                      Олексій ТУРОВСЬКИЙ

до рішення виконавчого комітету

від 14 лютого 2024 року № 18

ПОДАННЯ

про можливість призначення опікуном гр.******* у випадку визнання Коростенським міськрайонним судом  Житомирської області недієздатною (обмежено дієздатною) *******

До виконавчого комітету Горщиківської сільської ради, Опікунської ради Горщиківської сільської ради надійшла заява від гр. *****.,  який проживає за адресою: вул. *****, буд. *, кв.**, с. Горщик Коростенського району Житомирської області, надати йому подання про призначення його опікуном гр. ******* р.н., яка є його донькою.

До заяви додано  Виписку з акта огляду медико-соціальною експертною комісією від 18.01.2024 року, Довідку до акту огляду медико-соціальною експертною комісією від 18.01.2024 року, акт обстеження житлово-побутових умов, копії паспортів.

Тринадцятого лютого  2024 року членами Опікунської ради Горщиківської сільської ради було проведено обстеження матеріально-побутових умов проживання   гр. ******** та складено акт перевірки. Обстеження показало: особа нездатна самостійно ходити, при потребі пересувається в інвалідному візку зі сторонньою допомогою,  мовлення відсутнє, потребує постійного  догляду, не   розуміє значення своїх дій.  ***** проживає за адресою: вул. *****, буд.*, кв.*, село Горщик Коростенського району Житомирської області. Проживає у квартирі з   комунальними зручностями разом зі своїм  батьком.

Дане питання слухалось на засіданні опікунської ради виконавчого комітету Горщиківської сільської ради  14.02.2024 року.

Згідно  ст.237 ЦПК України, орган опіки  виконавчого комітету Горщиківської сільської  ради вважає, що *****  може бути призначений опікуном   своєї доньки *******, у випадку визнання Коростенським  міськрайонним судом Житомирської області її недієздатною (обмежено дієздатною).

Секретар сільської ради                    Світлана ІСКОРОСТЕНСЬКА