Про затвердження актів обстеження зелених насаджень,  що підлягають видаленню

Дата: 21.03.2024 15:20

ГОРЩИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Коростенського району Житомирської області

від 13 березня  2024 року

Про затвердження актів обстеження зелених насаджень,

що підлягають видаленню

Відповідно до п.п.7 п. «а» ст..30 Закону України «Про місцеве самоврядування в України», ст.28 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 року №1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників, у населених пунктах», наказу Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006 №105 «Про затвердження правил утримання зелених насаджень в населених пунктах України», рішенням виконавчого комітету № 13 від 26.01.2024 р. «Про створення комісії з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості», виконавчий комітет сільської ради.

ВИРІШИВ:

1. Затвердити акти обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, №1/24, 2/24, 3/24, 4/24, 5/24, 6/24 від 11 березня 2024 року та видати ордери на видалення зелених насаджень згідно з актами, що додаються.

2. Сплата відновної вартості зелених насаджень не проводиться згідно з п.6 постанови Кабінету Міністрів України 01.08.2006 №1045 (знесення аварійних, сухостійних і фаутних дерев, досягнення деревом вікової межі).

3. Взяти до відома, що вказані в акті дерева перебувають в аварійному стані, являють собою потенційну небезпеку життю та майну громадян, є частково або повністю сухостійними та досягли вікової межі.

4. Організацію робіт щодо видалення насаджень доручити підрозділу з благоустрою Горщиківської сільської ради. Видалення зелених насаджень виконувати з дотриманням встановлених заходів безпеки.

5. Видалені зелені насадження стан дерев яких незадовільний, стовбури пошкоджені, є дупла через хвороби, передати у якості дров для внутрішніх потреб установ та організацій Горщиківської сільської ради.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову Горщиківської сільської ради Олексія ТУРОВСЬКОГО.

Сільський голова                              Олексій ТУРОВСЬКИЙ