Про  утворення Ради безбар’єрності при виконавчому комітеті Горщиківської сільської ради

Дата: 11.04.2024 14:29

ГОРЩИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Коростенського району Житомирської області

від 10 квітня  2024 року

Про  утворення Ради безбар’єрності

при виконавчому комітеті Горщиківської сільської ради

Керуючись статтями 31, 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2021 року №443 «Про утворення Ради безбар’єрності», розпорядження голови Коростенської районної військової адміністрації від 25 березня 2024 року №65 «Про утворення Ради безбар’єрності при Коростенській районній державній адміністрації Житомирської області (Коростенській районній військовій адміністрації Житомирської області)», виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Утворити Раду безбар’єрності при виконавчому комітеті Горщиківської сільської ради.
  2. Затвердити Положення про Раду безбар’єрності при виконавчому комітеті Горщиківської сільської ради.
  3. Покласти на виконавчий комітет Горщиківської сільської ради виконання повноважень Ради безбар’єрності.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову Горщиківської сільської ради Олексія ТУРОВСЬКОГО.

Сільський голова                              Олексій ТУРОВСЬКИЙ

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішенням виконавчого комітету Горщиківської сільської ради від 10 квітня 2024 року №28

про Раду безбар’єрності при виконавчому комітеті

Горщиківської сільської ради

1. Рада безбар’єрності при виконавчому комітеті Горщиківської сільської ради (далі - Рада) є тимчасовим консультативно-дорадчим органом виконавчого комітету Горщиківської сільської ради, яка утворюється з метою створення безбар’єрного простору на території Горщиківської територіальної громади.

2. Рада у своїй діяльності керується Конституцією та Законами України, указами Президента України, постановами Верховної ради України, актами Кабінету Міністрів України, Міністерств, цим Положенням та іншими нормативно-правовими актами у сфері створення безбар’єрного простору.

3. Основними завданнями Ради є:

сприяння забезпеченню координації дій підприємств, установ та організацій різної форми власності щодо створення безбар’єрного простору на території Горщиківської територіальної громади;

визначення шляхів і способів вирішення проблемних питань, що виникають під час реалізації державної політики у створенні безбар’єрного простору на території Горщиківської територіальної громади;

підготовка пропозицій щодо підвищення ефективності діяльності підприємств, установ та організацій на території громади з питань створення безбар’єрного простору;

розгляд проблемних питань, що виникають під час реалізації державної політики у сфері створення безбар’єрного простору в Горщиківській територіальній громаді.

4. Рада відповідно до покладених на неї завдань:

проводить аналіз стану справ та причин виникнення проблемних питань, що виникають у процесі реалізації державної політики на території громади у створенні безбар’єрного простору;

вивчає результати діяльності підприємств, установ та організацій з питань створення безбар’єрного простору на території Горщиківської територіальної громади;

проводить моніторинг стану виконання підприємствами, установами та організаціями покладених на них завдань щодо створення безбар’ного простору;

готує та подає на розгляд виконавчого комітету Горщиківської сільської ради розроблені пропозиції, висновки, рекомендації, аналітичні матеріали щодо створення безбар’єрного простору.

5.Рада має право:

отримувати в установленому порядку від підприємств, установ та організацій інформацію, необхідну для виконання покладених на неї завдань;

залучати до участі у своїх роботі представників підприємств, установ та організацій за погодженням з їх керівниками;

організовувати проведення конференцій, семінарів, нарад та інших заходів.

6. Рада під час виконання покладених на неї завдань взаємодіє з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями.

7. Рада утворюється у складі голови, заступника голови, секретаря та членів Ради. Раду очолює голова, яким за посадою є сільський голова Горщиківської сільської ради. Заступником голови Ради за посадою є староста старостинського округу Горщиківської сільської ради. Членами Ради є члени виконавчого комітету Горщиківської сільської ради.

8. Формою роботи Ради є засідання, що проводяться за рішенням її голови не рідше ніж один раз на квартал.

Засідання Ради веде голова, а в разі його відсутності – заступник голови. Засідання Ради вважається правоможним, якщо на ньому присутні більш як половина її членів. Підготовку матеріалів для розгляду на засіданнях Ради забезпечує її секретар. Засідання можуть проводитися у форматі офлайн, онлайн в режимі відеоконференції або аудіоконференції (дистанційне засідання).

9. За результатами засідань Рада готує пропозиції та рекомендації з питань, що належить до її компетенції.

Пропозиції та рекомендації вважаються схваленими, якщо за них проголосувало більш як половина присутніх на засіданнях членів Ради. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос головуючого на засіданні.

Пропозиції та рекомендації фіксуються у протоколі засідання, який підписується головуючим на засіданні та секретарем.

Член Ради, який не підтримує пропозиції (рекомендації), може викласти у письмовій формі свою окрему думку, що додається до протоколу засідання. Пропозиції (рекомендації) до протоколу засідання можуть подавати у письмовій формі лише члени Ради, які брали участь у відповідному засіданні, протягом трьох робочих днів з дати його проведення.

Сільський голова                                           Олексій ТУРОВСЬКИЙ

аРРОиоаимоаимоиаормира