Горщиківська територіальна громада долучається до всенародної ініціативи "Сади Перемоги"

Дата: 22.04.2024 10:16

Як і торік, працівники Горщиківської сільської ради долучилися до роботи над проєктом "Сади Перемоги" у громаді, усвідомлюючи важливість цієї ініціативи в умовах повномасштабного військового вторгнення росії на територію України.

Шкода, що навіть на третьому році війни не всі розуміють, наскільки важлива міцність тилу. Ми закликаємо всі організації громади приєднуватися до цієї кампанії, бо це – наш спільний внесок у перемогу, це – наша позиція як справжніх українців.

На сьогодні вже було здійснено посадку картоплі, і робота в цьому напрямку продовжується.