Одружитися за кілька кліків можна буде в Дії

Уряд ухвалив Постанову щодо реєстрації шлюбу онлайн. Тепер українці одружуватимуться просто в застосунку. Це особливо важливо для пар, які через війну не можуть бути поруч.

14:55 04.04.2024

Підсумки тижня: Захист Північного кордону, Міжнародна співпраця, Робота в напрямку підтримки ментального здоров’я, «Прозорість та підзвітність»

На майданчику офіційного медіацентру ОВА начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко традиційно підбив підсумки роботи за тиждень.

12:36 01.04.2024

ЗВЕРНЕННЯ РЯТУВАЛЬНИКІВ ЩОДО ПРАВИЛ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС СВЯТКУВАННЯ ВОСКРЕСІННЯ ХРИСТОВОГО

З наближенням великого релігійного свята – Воскресіння Христового Державна служба України з надзвичайних ситуацій звертається до громади з проханням дотримуватись правил пожежної безпеки у культових спорудах, адже саме в ці святкові дні дані об’єкти відвідує велика кількість населення. Як свідчить статистика, випадки виникнення пожеж частішають саме у вихідні та святкові дні. Нерідко причиною загибелі та травмування людей на пожежах стає порушення правил пожежної безпеки. Аби не затьмарити собі свята, дотримуйтеся правил безпечного поводження з вогнем, особливо будьте обережні зі свічками.

18:20 28.03.2024

Як завозити гуманітарну допомогу з 1 квітня

Із 1-го квітня завезти гуманітарну допомогу до України можна буде лише з використанням онлайн-порталу. Перехідний період, який дозволяв використовувати паперові декларації, завершується.

12:54 28.03.2024

#ПрозорістьТаПідзвітність: Ваша активність робить наше майбутнє відкритим та прозорим

Публічна участь та взаємодія з громадськістю є ключовими складовими впровадження принципів прозорості та відкритості у державному управлінні. Ваша активність та зворотний зв’язок зроблять наше майбутнє чистішим та прозорішим, сприяючи удосконаленню системи державних закупівель.

14:52 27.03.2024

#Тияк Весняна хандра: як підтримати себе

Ми можемо очікувати, що з приходом весни усе “розквітне”: не тільки на вулиці, але й настрій. Але може статися навпаки: відомо, що організм людей по-різному адаптується до змін погоди. І прихід нового сезону дійсно впливає на наше ментальне здоров’я.

13:12 22.03.2024

На майданчику офіційного медіацентру Житомирської ОВА відбувся брифінг щодо діяльності робочої групи “Прозорість та підзвітність”

Під час брифінгу йшлося про аналіз низки публічних закупівель у березні поточного року із сумою закупівель, яка перевищує 5 мільйонів.

11:28 22.03.2024

Призначення субсидії: кому доведеться подавати додаткові довідки

За даними Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області, станом на 19 березня 2024 року, жителям Житомирщини було спрямовано кошти від Пенсійного фонду України на покриття витрат, пов’язаних із житлово-комунальними послугами на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу за лютий – 240,7 млн грн.

14:06 20.03.2024