Податкова інформує: Порядок розрахунку мінімального податкового зобов’язання

Головне управління ДПС у Житомирській області повідомляє, що відповідно до п.297(1).1 ст. 2971 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники єдиного податку – власники, орендарі, користувачі на інших умовах (у тому числі на умовах емфітевзису) земельних ділянок, віднесених до сільськогосподарських угідь, а також голови сімейних фермерських господарств, у тому числі щодо земельних ділянок, що належать членам такого сімейного фермерського господарства та використовуються таким сімейним фермерським господарством, зобов'язані подавати додаток з розрахунком загального мінімального податкового зобов'язання у складі податкової декларації за податковий (звітний) рік.

13:39 20.03.2024

Субсидія на оренду житла для ВПО

Розробили новий інструмент підтримки ВПО – субсидію на оренду житла – і плануємо реалізувати пілотний проєкт упродовж двох років.

10:19 15.03.2024

#ПрозорістьТаПідзвтність: Уповноважені особи пройшли навчання по деклараційній кампанії поточного року

Представники робочих груп «Прозорість та підзвітність» Житомирщини взяли участь у вебінарі Національного агентства з питань запобігання корупції на тему «Організація роботи з декларування».

15:36 14.03.2024

Про заборону випалювання сухої рослинності

09.03.2024 року працівниками Коростенського районного управління Головного управління ДСНС України у Житомирській області разом із поліцейськими проведено профілактичний рейд по екосистемах на території Коростенської МТГ для виявлення паліїв сухої рослинності. Під час такого заходу за допомогою безпілотного літаючого апарату виявлено одного палія сухої рослинності якого відповідно до чинного законодавства було притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу.

14:03 13.03.2024

Методичні рекомендації, щодо проведення заходів при підозрі отруєння бджіл пестицидами

З метою впорядкування та узгодження дій при підозрі отруєння бджіл, під час проведення обробітків сільськогосподарських угідь пестицидами, Головне управління Держпродспоживслужби в Житомирській області рекомендує проводити наступні заходи:

13:54 13.03.2024

У Горщиківській громаді відбулися змагання «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу

Юні спортсмени завзято змагалися за перемогу й демонстрували усім присутнім неперевершену гру. Вони стали прикладом для своїх однолітків, доводячи що спорт – це здоров'я, залізна воля, дружба та взаємопідтримка. Кожен удар гравців показував силу та наполегливість,  а кожен прийом – це витончена техніка й стратегічне мислення.

16:47 12.03.2024

Де родинам загиблих захисників і захисниць України отримати безоплатно допомогу юриста чи адвоката

Родичі загиблих ветеранів війни, Захисників і Захисниць України можуть потребувати допомоги у розв’язанні юридичних питань. Отримати професійну юридичну допомогу можна, звернувшись до системи безоплатної правничої допомоги — це право гарантоване Законом України «Про безоплатну правничу допомогу». Як зазначили у пресслужбі системи БПД, у 2023 році до них надійшло понад 3,1 тисячі звернень членів родин загиблих. У 572 випадках для розв’язання питання доводилось звертатися до суду — допомога зі зверненням до суду також безоплатна.

11:37 11.03.2024