Програми Президента України

Велика Реставрація: в Україні вперше за часів незалежності комплексно підійшли до порятунку культурних пам’яток

Велика Реставрація – флагманський проєкт Міністерства культури та інформаційної політики. МКІП запровадив вперше в історії незалежної України комплексний підхід до порятунку культурних пам’яток. Йдеться про реставрацію, протиаварійні роботи та відновлення об’єктів по всій території країни.

10:45 29.12.2021

Депутати Житомирської обласної ради ухвалили рішення щодо встановлення у обласному онкодиспансері лінійного прискорювача, — Віталій Бунечко

Сьогодні, 16 грудня, на сесії Житомирської обласної ради було прийнято рішення щодо реалізації проєкту з будівництва необхідної інфраструктури та встановлення сучасного лінійного прискорювача у Житомирському обласному онкологічному диспансері, реконструкція якого цьогоріч здійснюється завдяки програмі Президента України «Велике будівництво».

16:26 16.12.2021

Віталій Бунечко: Переконаний, що нові ноутбуки допоможуть освітянам Житомирщини здійснювати навчання на більш якісному рівні

В рамках робочого візиту до Коростенського району, 08 грудня, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко долучився до вручення ноутбуків освітянам гімназії імені В.П. Фількова Лугинської селищної ради. Також участь у заході взяли представники Коростенчької РДА, Лугинської громади та освітяни навчального закладу, а також народний депутат України Арсеній Пушкаренко.

13:13 09.12.2021

Президент: Сьогодні стартує наступний важливий напрямок «Великого будівництва» – нова українська залізниця

Оновлення залізниці, модернізація рухомого складу та залізничних шляхів стане наступним важливим напрямком Національної програми «Велике будівництво». Про це заявив Президент України Володимир Зеленський під час виступу на форумі «Велике будівництво: нова залізниця».

13:58 10.11.2021