Разом до Перемоги!

Зворотній зв’язок з нашими захисниками і чергова добра справа волонтерів Горщиківської територіальної громади

Сьогодні хочеться розпочати ранок з чудових новин, які надихають, які дають поштовх до подальших дій, підтримки захисників України в боротьбі проти окупантів.

10:41 04.02.2024

Волонтери з Коростенського району, Києва та Великобританії спільно придбали та відправили на передову автомобіль для ЗСУ

На війні немає «своїх» чи «чужих» захисників України. Немає поняття «цей з нашого села, міста, а цей не з нашого». Сьогодні мир в нашій країні виборюють всі наші сини, брати, чоловіки, доньки, матері, побратими. Сьогодні вони всі наші!

09:04 05.12.2023

Ми підтримуємо наших захисників, бо вони віддають за нас найдорожче!

З такими словами 20 листопада відправляли на фронт нашим захисникам, мужнім воїнам України домашні смаколики, консервацію, свіжі овочі, воду та багато іншого жителі маленьких сіл Горщиківської територіальної громади спільно зі старостою Володимиром Івановичем Вигівським.

13:33 21.11.2023

В Горщиківській територіальній громаді пройшла ярмарка на підтримку ЗСУ

19 серпня в Горщиківській територіальній громаді було по-родинному тепло. Мешканці сільської ради та її гості долучились до ярмарки та концерту місцевого гурту «Намисто», аби вкотре зібрати кошти на придбання бойового авто для наших захисників.

15:12 21.08.2023

Підтримка воїнів України – святий обов’язок кожного свідомого українця!

Чергову, вже шістнадцяту, автівку днями було передано пастором церкви «Непохитна основа» с. Горщик Олександром Ярошенком воїну-захиснику родом з Ємільчине, який нині захищає Україну від окупантів в найзапеклішій точці на карті бойових дій – у Бахмуті.

12:30 22.05.2023

Сади Перемоги - 2023

Другий рік поспіль Горщиківська територіальна громада активно включилась у всеукраїнську кампанію «Сади Перемоги», що спрямована на ефективне використання доступних земельних ділянок і спрямування всіх ресурсів для вирощування харчових продуктів задля недопущення продовольчої кризи в Україні.

12:26 22.05.2023

Волонтери Горщиківської громади продовжують підтримку воїнів-захисників

Війна, яку розв’язала росія проти України, продовжується. Сьогодні, як і в перші дні повномасштабного вторгнення, як і в попередні роки, починаючи з 2014 року, важливо підтримувати наших захисників і захисниць у боротьбі проти окупантів. Кожен з наших героїв зі зброєю в руках боронить рідну землю, б’є ворогів, аби Україна знову жила в мирі та злагоді, розвивалась після відбудови, а українці мали майбутнє вільної та незалежної нації.

14:00 30.03.2023