"Велике будівництво" на Житомирщині

ПРО ПРОЄКТ

Проєкт «Велике будівництво» — масштабна розбудова якісної інфраструктури України.

Це дороги та школи, дитячі садки, центри екстреної медичної допомоги та стадіони.

Основна задача проєкту в 2020 році — будівництво чи реконструкція 6,5 тис. км доріг, 142 шкіл, 117 дитсадків, 212 відділень екстреної медичної допомоги, 570 медичних амбулаторій, 122 спорткомплексів по всій країні.

Будівництво та реконструкція об’єктів засноване на принципах енергоефективності та високої якості, інклюзивності та націленості на кожного українця як клієнта.

Велике будівництво на Житомирщині: у березні цього року розпочнеться реконструкція житомирського аеропорту

На реконструкцію аеродромного комплексу  у  бюджеті громади передбачено 50 млн грн. Інше джерело фінансування – державний бюджет в межах програми Президента України  «Велике будівництво».

14:48 27.01.2022

Велике будівництво на Житомирщині: жителі Романівської громади користуються новим відремонтованим автошляхом

У рамках президентської програми «Велике будівництво» у 2021 році в Житомирській області здійснювався більше пів сотні кілометрів місцевих автодоріг.

15:11 26.01.2022

Велике будівництво на Житомирщині: між населеними пунктами Старий та Новий Любар буде проведено ремонт автошляху

За повідомленням САД у Житомирській області, в рамках реалізації програми Президента України «Велике будівництво» на Житомирщині, вже укладено договір на здійснення технічного нагляду за будівництвом на об’єкті “Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-02 /М-06/ – Кременець – Біла Церква – Ржищів – Канів – Софіївка”.

09:29 25.01.2022

Віталій Бунечко провів підсумковий пресбрифінг щодо реалізації програми «Велике будівництво» впродовж 2021 року на Житомирщині

Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко, 19 січня, провів підсумковий пресбрифінг щодо реалізації програми Президента України “Велике будівництво” впродовж  2021 року на Житомирщині.

14:19 20.01.2022

Велике будівництво на Житомирщині: у 2022 році на території Житомирської області планується ремонт 40 об’єктів дорожньої інфраструктури

У 2022 році на ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення, які будуть реалізовані в рамках програми Президента України «Велике будівництво», з державного бюджету передбачається субвенція у розмірі 1 599 886,525 тис. грн (в тому числі залишки субвенції минулого року 309 471,625 тис. грн). Про це повідомляє Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА.

15:38 19.01.2022

Велике будівництво на Житомирщині: укладено договір на ремонт дороги між Баранівкою та Високою Піччю

Як повідомляє Служба автомобільних доріг у Житомирській області, в рамках реалізації програми Президента України «Велике будівництво» на Житомирщині, укладено договір на виконання послуг з поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Т-06-01 Баранівка – Висока Піч (окремими ділянками) з розробкою проектної документації.

13:15 18.01.2022

Цьогоріч в Україні планують оновити не менш ніж 5 тисяч км доріг

Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Кабінету Міністрів України 12 січня. Як зазначив Денис Шмигаль, у 2022 році Уряд має амбітні цілі у сфері розвитку інфраструктури в межах програми Президента «Велике будівництво».

13:36 14.01.2022