"Велике будівництво" на Житомирщині

«Велике будівництво»: з 2022 року Укравтодор повністю відмовиться від проєктів поточного середнього ремонту

На початку 2022 року набирає чинності державний стандарт України (ДСТУ) 8747. Згідно з ним вже з наступного року Служби автомобільних доріг у всіх нових дорожніх проєктах відмовляться від поточного середнього ремонту на користь капітального ремонту.

19:15 15.06.2021

Стало відомо, які «спортивні магніти» створять у регіонах за програмою «Велике будівництво»

В Україні стартував проєкт «25 спортивних магнітів», згідно з яким у кожному регіоні створять потужні спортивні центри, здатні приймати міжнародні змагання. Цей проєкт став новим напрямом програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво», розповіла у блозі на УП народний депутат України Анна Путрова.

09:07 11.06.2021

В рамках програми "Велике будівництво" триває капітальний ремонт автодороги місцевого значення Олевськ-Покровське

Серед пріоритетів програми Президента «Велике будівництво» ремонт доріг. У 2021 році в Житомирській області планується побудувати / реконструювати майже 250 кілометрів доріг.

16:29 10.06.2021

«Велике будівництво»: На Хмельниччині Володимир Зеленський оглянув реконструкцію ділянки дороги Житомир – Чернівці та мосту через річку Бужок

Під час робочої поїздки до Хмельницької області, Президент України Володимир Зеленський ознайомився з перебігом реконструкції автодороги державного значення Н-03 Житомир – Чернівці.

19:13 03.06.2021

Велике будівництво на Житомирщині: Віталій Бунечко відкрив перше сучасне приймальне відділення у Новограді-Волинському. ФОТО

02 червня у місті Новоград-Волинський голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко взяв участь у відкритті першого із семи сучасних приймальних відділень, які планується побудувати в області у рамках Програми Президента «Велике будівництво».

10:05 03.06.2021

Велике будівництво на Житомирщині: триває реконструкція садочку у с.Слободище. ВІДЕО

На Житомирщині набирає обертів реалізація програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Зокрема в області продовжується розбудова соціальної інфраструктури задля забезпечення належного рівня життя та задоволення потреб жителів регіону.

10:02 03.06.2021