Відділ освіти, культури, молоді та спорту Горщиківської ОТГ

Добрі справи не залишаються непоміченими ― вони, як маяки, світять тим, хто чекає допомоги

У Горщиківському ліцеї знакова подія: проведено поточний ремонт спортивного залу за рахунок коштів місцевого бюджету. У ході ремонтних робіт було встановлено 16 сучасних енергозберігаючих світильників, частково поштукатурено та пофарбовано стіни, стеля, підлога, замінено 8 дверей.

18:18 18.05.2023

Педагог Горщиківського ліцею взяла участь у базовому тренінгу “Молодіжний працівник” для Житомирської області

10-13 травня Управлінням національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА спільно з громадською організацією «Інститут Креативних Інновацій» та за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) відбулось проведення базового тренінгу «Молодіжний працівник» в Житомирській області.

11:36 17.05.2023

26 квітня виповнюється 37 років із дня найстрашнішої за наслідками катастрофи минулого тисячоліття – аварії на Чорнобильській АЕС

ЧАЕС – стала символом трагедії, яка доторкнулася до мільйонів людей, накрила їх попелом безжалісної радіації, перетворюючи свої жертви в безпомічних людей.

09:42 26.04.2023

Серед багатьох весняних свят є прекрасне свято - День дитячої книги, яке відзначають - 2 квітня. В Горщиківському закладі дошкільної освіти «Берізка» 4 квітня проведено День дитячої книги.

11:09 05.04.2023

До уваги випускників шкіл!

Проводиться прийом заяв бажаючих навчатись у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання , які здійснюють підготовку поліцейських БЕЗ ЗНО.

14:21 10.02.2023