14 березня – День українського добровольця

Саме цього дня у 2014 році понад 500 бійців «Самооборони Майдану» розпочали підготовку на полігоні у Нових Петрівцях з тим, аби взяти участь у боротьбі за суверенітет та територіальну цілісність України на сході держави. Справжні, мужні і відповідальні люди, які керувались простим життєвим принципом «Якщо не я…то хто?»

08:00 14.03.2024

Гурт "Намисто" вітає Горщиківську громаду з Днем місцевого самоврядування. ВІДЕО

Гурт "Намисто" Горщиківського будинку культури щиро та сердечно вітає Горщиківську сільську раду, депутатів, членів виконкому, жителів найкращої територіальної громади України з Днем місцевого самоврядування та бажає всі миру, добра, щастя, радості, успіхів в житті та на трудовій ниві, здійснення всіх мрій, сподівань, сміливих планів, розвитку, процвітання, а головне Перемоги України у війні проти рф.

13:44 07.12.2023