12 серпня в Україні відзначається Міжнародний день молоді

Саме цей день  підкреслює виняткове значення, яке молоде покоління відіграє в нашій країні. Адже саме вам, нинішнім юнакам та дівчатам  жити і творити в Україні, з тим, щоб вона займала гідне місце серед інших світових держав. Для цього у вас є бажання навчатися, працювати, ви маєте здорову амбітність та міцні знання. Ви  часто показуєте іншим приклад в тому, як найсміливіші плани та мрії завдяки добрій волі і націленості  втілюються у життя.

09:53 12.08.2023

23 травня в Україна - День героїв

2023 року це свято має особливу цінність, адже всіх громадян країни можна назвати героями, які по-своєму протистоять російській окупації. Кожен з нас вносить свій вклад у Перемогу України - військові, волонтери, медики, освітяни, працівники критичної інфраструктури. Кожен на своєму місці робить все можливе, аби якомога швидше на нашій Богом даній землі знову були мир і злагода, а ворог назавжди забув свої плани знищити нашу країну, знищити нашу націю.

08:40 23.05.2023

Олексій Туровський вітає жителів Горщиківської громади з Днем матері!

У ці травневі дні, коли весь світ оживає від теплого, лагідного сонечка, все наповнюється силою, ми відзначаємо День матері. Саме 14 травня, сьогодні ми вкотре можемо привітати наших найрідніших, зі святом, подякувати їм за все.

08:54 14.05.2023

День пам'яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у другій світовій війні

8 травня в Україні та світі вшановують пам'ять тих, хто поліг у бою, захищаючи рідну землю під час Другої світової війни. Особливо важливим День пам'яті та примирення є сьогодні, коли росіяни щодня атакують українські міста.

08:08 08.05.2023