Прозора приватизація

Тривають електронні аукціони з продажу об’єктів малої приватизації на Житомирщині. Встигніть подати заявку!

Про це повідомляє Департамент агропромислового розвитку та економічної політики  Житомирської ОВА за інформацією Управління забезпечення реалізації повноважень у Житомирській області Регіонального відділення ФДМУ по Рівненській та Житомирській областях.

11:16 21.10.2022

Триває прийом заяв для участі у жовтні в електронних аукціонах із продажу об’єктів малої приватизації Житомирської області

Управління забезпечення реалізації повноважень у Житомирській області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Рівненській та Житомирській областях інформує про об’єкти малої приватизації, які виставлені на продаж на електронних аукціонах в електронній торговій системі у жовтні 2021 року.

09:52 18.10.2021

Мала приватизація на Житомирщині: триває прийом заяв для участі в електронних аукціонах у жовтні

11:56 08.10.2021

Завершується прийом заяв для участі в електронних аукціонах із продажу об’єктів малої приватизації Житомирської області

Управління забезпечення реалізації повноважень у Житомирській області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Рівненській та Житомирській областях інформує про об’єкти малої приватизації, які виставлені на продаж на електронних аукціонах в електронній торговій системі у вересні поточного року.

10:14 09.09.2021