Соціальний захист

Як отримати державну допомогу при народженні дитини? ІНФОГРАФІКА

Допомога при народженні дитини в Україні становить 41 280 гривень. Одноразово виплачується 10 320 гривень, а решта суми – по 860 гривень протягом 36 місяців. Детальніше про те, куди звертатися, щоб отримати гроші, та які документи необхідні – в інфографіці.

14:13 16.04.2024

Як в Україні стати прийомним батьком чи матір’ю

Прийомна сім’я – це подружжя або окрема особа, які добровільно за плату взяли на виховання і спільне проживання від 1 до 4 дітей. Про це нагадали на сайті громадської спілки «Українська мережа за права дитини», яка є багаторічним партнером Мінреінтеграції.

14:05 20.03.2024

Насильство – це не ок! В Україні триває акція «16 днів проти насильства»

Повномасштабне вторгнення рф в Україну загострило чимало проблем українського суспільства: зменшення рівня доходів, безробіття, втрата місця проживання та ін. Таке соціальне напруження є каталізатором негараздів у родині, що може переростати в насильство.

14:21 01.12.2023

Анонімне опитування "Доступ до послуг та допомоги постраждалих від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі"

Національною соціальною сервісною службою України в рамках Всеукраїнської кампанії „16 днів проти насильства” проводиться опитування „Доступ до послуг та допомоги постраждалих від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі”.

11:59 17.11.2023

У Житомирі відбулася конференція «Безбарʼєрна Україна»

27 квітня у Житомирі відбулася конференція «Безбарʼєрна Україна». Такі заходи за ініціативи першої леді України Олени Зеленської проходять зараз по всій країні. Їх головна мета – привернути увагу громадських організацій, влади на місцях та загалом суспільства до необхідності розбудови безбар’єрного простору навколо нас.

09:47 28.04.2023