Соціальний захист

Що треба знати про монетизацію пільг на житлово-комунальні послуги

У січні 2023 року завершено реформу монетизації пільг, яка була розпочата в 2019 році. Пільги на оплату житлово-комунальних послуг їх одержувачам з січня поточного року надаються виключно у грошовій готівковій формі (нарахування – в січні, виплата –  у лютому).

14:22 10.02.2023

До Центру надання соціальної допомоги було доставлено засоби технічної реабілітації

Сьогодні до Центру надання соціальної допомоги Горщиківської сільської ради завдяки клопотанню голови громади Олексія Туровського, за підтримки та допомоги громадської організації "Об’єднаний ветеранський рух "Взаємодія" було доставлено засоби технічної реабілітації для людей похилого віку та осіб з інвалідністю, а саме:

13:02 26.08.2022

Пропонуємо долучитися до проходження освітнього курсу «Безбар’єрна грамотність»

21 грудня 2021 року Міністерство цифрової трансформації України представило освітній курс «Безбар’єрна грамотність». Це 8 серій тривалістю 6-10 хвилин кожна про основні принципи безбар’єрності. Пісял перегляду освітнього курсу та успішного проходження тесту на сайті генерується сертифікат, який підтверджує проходження навчання.

14:35 27.01.2022

Щодо організації забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації

Механізм безкоштовного забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, інших осіб визначено Порядком забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2012 № 321 (зі змінами) (далі - Порядок).

10:29 10.01.2022