Вітання

З радістю вітаємо зі святом, з днем народження заступника директора Горщиківського ліцею Наталію Петровську!

Від усієї душі бажаємо вам, шановна Наталіє Вікторівно, міцного здоров'я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях.

09:00 05.07.2020

Щиро вітаємо з днем народження члена виконавчого комітету Горщиківської сільської ради, заступника директора Горщиківського ліцею Людмилу Вигівську!

Бажаємо вам, шановна Людмило Броніславівно, святкової атмосфери у всьому: в серці, в усмішках друзів, за накритим столом.

08:59 05.07.2020

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем Національної поліції України!

Вітаємо всіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону – справою всього життя. Дякуємо за службу, вірність присязі та відданість Українському народові.

08:37 04.07.2020

Вітаємо з днем народження голову правління ПрАТ "Омелянівський гранкар’єр" Валерія Ганського

Шановний Валерію Францевичу, надсилаємо побажання міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх ваших добрих справах. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

11:12 21.06.2020

21 червня - День батька!

В День батька від імені Горщиківської громади я щиро вітаю всіх батьків зі святом!

11:06 19.06.2020

Вітаємо з Міжнародним днем друзів!

Наші людські взаємини, які ми характеризуємо цим прекрасним словом, настільки унікальні, що ніяке інше слово просто не підійшло би. Дружба - це взаєморозуміння і безкорисливість, щирість і довіра, спільні інтереси і точки дотику. Друг ніколи не залишить у біді і завжди прийде на допомогу. Не буде байдужим, може тільки до дрібниць, які і так всім заважають. Він або вона сповнені відвертості, але немає більш надійної людини, щоб зберегти якусь важливу таємницю. Позитивність дружніх відносин важко заперечити. Вона цінувалася завжди і в усі часи.

10:24 09.06.2020