Вітаємо працівників місцевої промисловості!

В день професійного свята від усієї душі хочемо привітати працівників місцевої промисловості та побажати їм здоров’я, добра, професійної наснаги та сімейного благополуччя.

09:52 07.06.2020

Зі святом Святої Трійці!

У свято Трійці від чистого серця бажаємо мирного, доброго, щасливого життя, в якому не буде ні бід, ні смутку. Нехай ваша дорога, шановні друзі, буде встелена квітами радості, нехай на вашому життєвому шляху розпускаються гілки надій, нехай Пресвята Трійця пошле світло благодаті і щирої любові для вас і ваших близьких. Зі святом!

09:51 07.06.2020

Щиро вітаємо з днем народження Олену Лопко!

Сьогодні ми щиро і сердечно вітаємо з Днем народження спеціаліста ІІ категорії з соціальної роботи з сім'ями, дітьми та молоддю Горщиківської сільської ради Олену Лопко!

15:01 05.06.2020

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки! Щиро вітаємо Вас зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою!

Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаємо Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.

11:26 29.05.2020