Здорова нація

#ЗдороваНація: на Житомирщині пройшли два чемпіонати області з пара-армрестлінгу та пауерліфтингу

Як повідомляє Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА, 11 листопада в місті Новоград-Волинський відбувся чемпіонат області з пара-армрестлінгу серед осіб з інвалідністю.

12:39 14.11.2022

#ЗдороваНація: Житомир приймав чемпіонат України з веслування на човнах «Дракон»

З 30 вересня по 02 жовтня у Житомирі проходив чемпіонат України з веслування на човнах «Дракон» серед дорослих та юніорів. Також у рамках чемпіонату відбувся щорічний спортивно-оздоровчий фестиваль із веслування на човнах «Поліський Дракон».

10:39 05.10.2022

#ЗдороваНація: друге та третє місце посіли спортсмени Житомирщини на відкритому обласному турнірі з плавання

01-02 жовтня у місті Житомир, в акваторії міського Гідропарку, відбувся відкритий обласний турнір з плавання на відкритій воді «КУБОК Трьох річок» – 2022» серед спортсменів категорії «MASTERS».

11:25 04.10.2022

#ЗдороваНація: Вихованка Житомирської ОШВСМ увійшла в топ-5 на чемпіонаті світу з веслування

Як інформує Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА, з 01 по 04 вересня в Сегеді (Угорщина) проходив чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді.

11:42 08.09.2022