Сердечно вітаємо з днем народження Нілу Вигівську!

Сьогодні свято - День народження відзначає сестра медична загальної практики сімейної медицини АЗПСМ №6 с. Горщик КНП "Коростенський районний центр ПМСД" Коростенської районної ради Ніла Петрівна Вигівська.

09:05 25.09.2020

Щиро вітаємо працівників та ветеранів лісового господарства з професійним святом!

20 вересня в Україні відзначається День працівників лісу. Це свято об’єднує людей, які серцем і душею вболівають за справу свого життя – примноження і збереження природних багатств нашого краю! У лісовій галузі працюють справжні професіонали, патріоти своєї справи.

08:00 20.09.2020

Вітаємо з Днем рятівника людей мужньої професії!

17 вересня — відмінна нагода подякувати за мужність, сміливість та рішучість усім працівникам аварійно-рятувальних служб, адже в цей день відзначають День рятувальника України. Свято затверджене в 2008 році указом Президента України.

07:58 17.09.2020

Сердечно вітаємо з днем народження Анатолія Іскоростенського!

Славний життєвий ювілей - 50 років від Дня народження сьогодні відзначає прекрасна людина, відповідальний працівник Горщиківського державного комунального підприємства, депутат Горщиківської сільської ради Анатолій Михайлович Іскоростенський!

08:23 08.09.2020