З Днем місцевого самоврядування в Україні!

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати різних рівнів, колеги! Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування в Україні!

08:00 07.12.2020

Щирі привітання з Днем Збройних Сил України!

День Збройних сил України – це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна досі лишається суверенною незалежною державою. Свято тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави.

08:40 06.12.2020

Сердечно вітаємо з днем народження голову Коростенської РДА Юрія Тарасюка!

Шановний Юрію Володимировичу! Прийміть щирі вітання з Днем народження від імені Горщиківської об’єднаної територіальної громади! Бажаємо Вам щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях.

08:00 01.12.2020