Сердечно вітаємо з днем народження Вікторію Колодяженську!

Щирі та сердечні вітання з нагоди дня народження сьогодні лунають на адресу спеціаліста ІІ категорії відділу земельних відносин, містобудування та архітектури Горщиківської сільської ради Вікторії Миколаївни Колодяженської.

12:57 26.04.2021

Сердечно вітаємо з днем народження Надію Вигівську!

Сьогодні свій день народження відзначає жінка з великим серцем та ніжною душею, людина, яка щоденно присвячує своє життя турботі про ближніх - соціальний робітник Центру надання соціальної допомоги Горщиківської сільської ради Надія Анатоліївна Вигівська.

08:00 16.04.2021

Сердечно вітаємо з днем народження Світлану Саган!

Сьогодні день народження відзначає надзвичайно приємна людина, надійна колега, чарівна жінка – бухгалтер відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності, економічного розвитку та інвестицій Горщиківської сільської ради Світлана Володимирівна Саган.

10:30 13.04.2021

Християн західного обряду щиро вітаємо з Христовим Воскресінням!

У житті кожного християнина Великдень – свято по-особливому шановане та величне. Диво Христового Воскресіння об'єднує всіх нас вірою у перемогу добра. У цей день ми дякуємо Господу за його захист, підтримку та любов. Віримо, що світлий Великдень надихне нас на добрі та праведні справи.

07:46 04.04.2021

Сьогодні День українського добровольця

14 березня відзначають День українського добровольця і це є лише один з етапів на шляху належного возвеличення пам’яті та підтримки героїв-добровольців.

08:30 14.03.2021