Сердечно вітаємо з днем народження Людмилу Вигівську!

Сьогодні щирі вітання та побажання лунають на адресу заступника директора з навчально-виховної роботи, вчителя української мови та літератури Горщиківського ліцею, прекрасної людини, чуйної колеги, доброї дружини, лагідної матусі - Людмили Броніславівни Вигівської.

10:00 05.07.2021

З Днем молоді України!

Сьогодні, 27 червня, українці відзначають День молоді. Це свято молодості, літа і позитиву – відмінний привід привітати всіх юнаків і дівчат, а також людей, хто молодий душею.

09:02 27.06.2021

Сердечно вітаємо з днем народження Михайла Яковича Вигівського!

24 червня свій поважний ювілей - 90 років від Дня народження відзначає надзвичайна людина, житель с. Горщик, Горщиківської сільської ради, інвалід Великої Вітчизняної війни - Михайло Якович Вигівський.

08:00 24.06.2021

Щиро вітаємо з Днем батька!

День батька — це міжнародне свято, яке відзначають одночасно по всьому світу, традиційно — в третю неділю червня. Першою країною, в якій татки отримали своє свято, стали США. В останні роки ця традиція зробилася набагато популярнішою, прийшла вона і в Україну.

09:00 20.06.2021