З професійним святом вітаємо будівельників!

День будівельника – свято справжніх чоловіків, істинних трудівників та відчайдушних патріотів своєї держави! Саме ваша праця – запорука комфорту та затишку українського народу.

09:44 08.08.2021

Сьогодні День працівників ветеринарної медицини

У 2001 році Президент України підписав Указ № 1035, яким постановив щорічне святкування Дня працівників ветеринарної медицини. З того часу кожну другу неділю серпня українські ветеринари приймають привітання.

09:41 08.08.2021

Щиро вітаємо всіх православних християн зі святом - із 1033-ою річницею Хрещення Київської Русі-України!

Дорогі друзі, саме в цей день православний світ вшановує пам'ять рівноапостольного князя Київського Володимира Святославовича, який сам прийняв християнство і охрестив Русь.

09:55 28.07.2021

Сердечно вітаємо з днем народження Людмилу Вигівську!

Сьогодні щирі вітання та побажання лунають на адресу заступника директора з навчально-виховної роботи, вчителя української мови та літератури Горщиківського ліцею, прекрасної людини, чуйної колеги, доброї дружини, лагідної матусі - Людмили Броніславівни Вигівської.

10:00 05.07.2021