Безбар’єрність

Безбар’єрність: Для освітян України стартував курс «Практичні навички подолання стресу»

Для освітян України, у межах ініціативи першої леді Олени Зеленської зі створення Всеукраїнської програми ментального здоров’я, стартував курс «Практичні навички подолання стресу».

20:06 09.03.2023

Бізнес без бар’єрів: національна книжкова платформа долучилася до проєкту «Скажи чесно, ти як?»

Ось такі закладинки «Скажи чесно, ти як?» у кожне замовлення вкладатиме національна книжкова платформа Yakaboo, учасник спільноти «Бізнес без бар’єрів». Про це повідомляє ГО «Безбар’єрність».

10:53 21.02.2023

Не зважаючи на війну, Україна продовжує думати про майбутнє, — Віталій Бунечко

Сьогодні, 25 січня, за участі Першої леді Олени Зеленської презентовано «Альбом безбар’єрних рішень» – перший посібник, який допоможе нашим архітекторам, будівельникам та владі великих й маленьких населених пунктів у розбудові нової та відновленні зруйнованої ворогом інфраструктури.

15:46 27.01.2023

Олена Зеленська презентувала на Франкфуртському книжковому ярмарку «Довідник безбар’єрності»

Під час візиту до Німеччини перша леді України Олена Зеленська презентувала на Франкфуртському книжковому ярмарку  «Довідник безбар’єрності», а також взяла участь в інтерв’ю-дискусії на запрошення журналу Brigitte.

16:52 25.10.2022

Безбар’єрність: про самодопомогу та підтримку інших людей у стресі – у новому розділі Довідника

Піклуватися про свій психологічний стан і надавати підтримку тим, хто поруч – зараз це нагальна потреба для всіх нас. Війна породжує потужний стрес, але проти нього також є зброя.

16:52 11.10.2022

Бізнес без бар’єрів: учасник спільноти Yakaboo опублікував свіжі поради у рубриці «Книжковий психолог»

Про це розповіли у ГО «Безбар’єрність». Так, учасник спільноти «Бізнес без бар’єрів» книжковий онлайн-магазин  Yakaboo опублікував свіжі поради у своїй постійній рубриці #Книжковийпсихолог.

08:52 06.10.2022