Безбар’єрність

Що означає безбар’єрність: основні терміни

Чимало років безбар’єрність асоціювалася у багатьох людей лише з подоланням фізичних перешкод – облаштуванням пандусів і підіймачів. Насправді ж це поняття ширше і стосується, без перебільшення, кожного.

13:58 25.01.2022

У МОН відбулася «Година безбар’єрності» для працівників сфери освіти

У Міністерстві освіти і науки відбувся інформаційний захід «Година безбар’єрності», який об’єднав працівників сфери освіти навколо обговорення важливості формування безбар’єрної комунікації.

13:53 24.01.2022

Мінцифри: доступний ще один освітній серіал “Безбар’єрна грамотність”. ВІДЕО

Міністерство цифрової трансформації України запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка покликана забезпечити українців вільним доступом до вдосконалення своїх навичок.

14:55 19.01.2022

Прозорі електронні конкурси для фінансування програм громадських об’єднань осіб з інвалідністю

На засіданні Уряду 12 січня 2022 року внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 3 березня 2020 р. № 166, якими удосконалено механізм надання громадським об’єднанням осіб з інвалідністю фінансової підтримки за рахунок коштів державного бюджету для реалізації програм, розроблених інститутами громадянського суспільства.

15:51 18.01.2022

Громади без бар’єрів: долучайтеся до проєкту – зробімо простір, у якому живемо, зручним для всіх

Під’їзди, двори, вулиці, зупинки, переходи, дитячі майданчики, громадські споруди – уся інфраструктура, що нас оточує, весь простір, у якому перебуваємо щодня, мають бути доступними й дружніми до кожного українця, незалежно від того, живе він в обласному центрі чи в маленькому місті. Так з’явився проєкт «Громади без бар’єрів».

12:56 11.01.2022

Безбар’єрність: проєкт «Забути про вік» демонструє помилковість ейджизму

Кожен другий українець у віці 50+ принаймні один раз зіштовхувався з дискримінацією за віком. Про це свідчать результати соціологічного дослідження, яке на замовлення «1+1 media» провела агенція «Info Sapiens».

11:50 05.01.2022

Безбар’єрність: Сьогодні відзначається Всесвітній день азбуки Брайля

У грудні 2019 року Генеральна Асамблея ООН прийняла рішення щороку 4 січня відзначати Всесвітній день азбуки Брайля з метою підвищення обізнаності про значення азбуки для реалізації прав людини сліпих і слабозорих людей.

15:38 04.01.2022