Щирі вітання з днем банківського працівника!

Цим святом держава вперше відзначає важливу роль банківської системи і значний внесок банківських працівників у розвиток економіки України та забезпечення її фінансової стабільності.

09:18 20.05.2020

COVID-19 на Житомирщині: третина інфікованих коронавірусом жителів області вже одужала

У Житомирській області станом на 9.00 19 травня 2020 року зареєстровано 573 лабораторно підтверджені випадки коронавірусної інфекції. За минулу добу (18 травня) в регіоні виявили 9 нових випадків цього захворювання. Від коронавірусу одужали вже 187 пацієнтів.

11:31 19.05.2020

Прем'єр-міністр: З 22 травня запрацює громадський транспорт, а з 25-го – дитячі садки

З 22 травня Україна буде переходити до адаптивного карантину, який передбачає поетапне пом'якшення карантинних обмежень. Про це заявив Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль в ефірі програми "Свобода слова" на каналі ICTV.

10:16 19.05.2020

18 травня День боротьби за права кримськотатарського народу та День вшанування пам’яті жертв депортації з Криму (1944)

Сьогодні ми відзначаємо роковини від початку депортації кримських татар з Криму. Депортації зазнали понад 200 тисяч кримських татар, більша частина яких загинула в дорозі чи на місцях вигнання. Крім татар, з Криму депортували представників інших народів: у 1941 році – німців, у 1944 році – вірмен, болгар і греків.

08:15 18.05.2020