Міністерство охорони здоров'я України повідомляє. 30.04.2020

В Україні зафіксовано 10406 випадків коронавірусної хвороби COVID-19. За даними ЦГЗ, станом на 9:00 30 квітня в Україні 10406 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 261 летальний, 1238 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 540 нових випадків.

09:29 30.04.2020

Дізнатися про права, свободи та відповідальність неповнолітніх тепер можна на порталі Дія!

Портал Дія — це не лише ресурс для отримання послуг онлайн, а й бібліотека різних життєвих подій. Ми розуміємо, що громадяни витрачають купу часу на пошук потрібної інформації щодо прав, можливостей та обов’язків. Тому об’єднуємо і публікуємо ці знання у зручному форматі.

14:49 29.04.2020

З 1 до 4 травня в області діятимуть додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи

На період травневих свят з 13:00 1 травня до 06.00 4 травня в Житомирській області введено додаткові обмежувальні заходи для запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19). Таке рішення було прийнято на позачерговому засіданні обласної комісії з питань ТЕБ та НС.

11:19 29.04.2020

Стартував онлайн-конкурс дитячих малюнків «Країна моїх прав»

Координаційний центр з надання правової допомоги проводить онлайн-конкурс дитячих малюнків «Країна моїх прав» з 23 квітня по 5 червня 2020 року. Учасниками можуть бути діти віком до 18 років. Роботи на участь у конкурсі можна подати до 20 травня.

08:30 29.04.2020

Шановні платники податків!

У зв’язку зі спалахом та розповсюдженням коронавірусу COVID-19 та попередженням інфікування і поширення вірусних інфекцій Державна податкова служба України звертається з проханням зменшити надходження паперових документів та користуватись засобами електронного зв’язку, а саме Електронним кабінетом.

08:28 29.04.2020

Президент підписав закон щодо обігу земель сільськогосподарського призначення

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення» № 552-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 31 березня 2020 року.

08:17 29.04.2020

Що варто знати про COVID-19!

Про це говорять медики. Про це маєте знати і ви аби убезпечити себе і свої родини від захворювання.

15:21 28.04.2020

Про додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи в період вихідних і святкових днів на території Коростенського району

В Коростенському районі відповідно до законодавства запроваджено додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи на відповідних територіях, зокрема щодо пересування та перебування громадян в громадських місцях у період вихідних і святкових днів.

14:58 28.04.2020