Дата: від до Скинути

ВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ  ВИХОВАНЦЯМ  НЕДІЛЬНОЇ ШКОЛИ СВЯТО-ДИМИТРІЇВСЬКОЇ ЦЕРКВИ З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

ВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ВИХОВАНЦЯМ НЕДІЛЬНОЇ ШКОЛИ СВЯТО-ДИМИТРІЇВСЬКОЇ ЦЕРКВИ З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Різдво — одне з найбільш світлих християнських свят, якого діти завжди чекають з особливим нетерпінням. Сільський  голова Горщиківської сільської ради привітав солодкими подарунками вихованці недільної школи, яка діє при СВЯТО-ДИМИТРІЇВСЬКІЙ  ЦЕРКВІ!

10:35 09.01.2019

На території Горщиківської ОТГ, відбулися святкування присвячені Дню Незалежності України  та 95-ї річниці утворення Коростенського району під назвою:  «Моя Україна – із сонця краплин, з вінків золотого колосся»

На території Горщиківської ОТГ, відбулися святкування присвячені Дню Незалежності України та 95-ї річниці утворення Коростенського району під назвою: «Моя Україна – із сонця краплин, з вінків золотого колосся»

24 серпня в село Вигів Горщиківської ОТГ з’їхались делегації установ, підприємств, організацій , сільських рад та депутатського корпусу  району, представники ЗМІ та запрошені гості, щоб в родинному колі відзначити свято українства, свято  народження  району.

14:30 28.08.2018

Горщиківській ОТГ 2 роки: багато зроблено та ще більше планів на майбутнє.

Відремонтований дитячий садочок, нове вуличне освітлення, автобус для громади, заходи з ремонту та енергоефективності ліцеїв, ремонт будинку культури, встановлення пам’ятників, проведення мережі Інтернет та багато іншого вже зроблено в Горщиківській ОТГ. Об’єднаній громаді всього два роки. Проте за цей час вже багато чого зроблено і вже є безліч амбітних планів на майбутнє.

14:21 28.08.2018

На території Горщиківської ОТГ відкрили перший в Коростенському районі пам’ятник Тарасу Шевченку!

23 серпня у день Державного Прапора України у селі Горщик лунало шевченківське слово, і не дарма, адже, цього дня Горщиківська громада мала ще один привід для свята - сьогодні відбулось відкриття пам’ятника українському мислителю, поету, художнику і просвітителю, Великому Кобзареві – Тарасу Григоровичу Шевченку, який постав перед центральним входом до Горщиківського ліцею.

16:58 27.08.2018