Дата: від до Скинути

Напередодні Дня пам’яті та примирення і 75-ої річниці Перемоги продовжуються роботи з благоустрою

Напередодні Дня пам’яті та примирення і 75-ої річниці Перемоги в селі Горщик, окрім інших місць загального користування, силами працівників сільської ради та небайдужих жителів села було прибрано територію поблизу братських могил.

21:03 07.05.2020

Сьогодні на своїй офіційній сторінці у Фейсбук голова Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Бунечко дав коментар щодо роботи Житомирського лабораторного центру та зустрічі з головним державним санітарним лікарем України Віктором Ляшком. Зокрема, він відзначив наступне:

15:24 07.05.2020

Коростенська районна бібліотека ім. М. Сингаївського презентувала відеоролик "Жінки і війна"

До Дня пам’яті і примирення та до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Коростенська районна бібліотека ім. М. Сингаївського презентувала відеролик "Жінки і війна: жіночі обличчя війни".

14:35 07.05.2020

В Україні зафіксовано 13 тис. 691 випадок коронавірусної хвороби COVID-19

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 7 травня в Україні 13691 лабораторно підтверджений випадок COVID-19, з них 340 летальних, 2396 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 507 нових випадків.

09:37 07.05.2020

6 травня – 100 років завершення Першого Зимового походу Армії УНР. ТЕМАТИЧНІ МАТЕРІАЛИ

6 травня 1920 року успішно завершився партизанський рейд з’єднань Армії Української Народної Республіки тилами денікінських та більшовицьких військ. Ця операція тривала рівно п’ять місяців – від 6 грудня 1919 року – і отримала назву Перший Зимовий похід.

15:45 06.05.2020

Допомогу на дітей ФОПи можуть оформити онлайн

Допомогу на дітей фізичні особи-підприємці можуть оформити онлайн, заповнивши електронну форму на офіційному веб-сайті Міністерства соціальної політики www.msp.gov.ua  в розділі "е-сервіси" або за посиланням – https://dopomoga2fop.ioc.gov.ua , а також скориставшись Єдиним порталом державних послуг «Дія».

18:49 05.05.2020

Завдяки карантину кількість хворих на COVID-19 почала знижуватися

4 травня в Україні зафіксований рекордно низький відсоток людей, які захворіли на СOVID-19, відносно загальної кількості активних хворих – 3,5%. Також зафіксоване рекордне співвідношення пацієнтів, які одужали, до нових хворих: за добу видужали 256 людей, а заражень виявили 366. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на традиційній нараді з питань запобігання поширенню коронавірусу, що відбулася під головуванням Президента Володимира Зеленського.

15:55 05.05.2020