Особливості реєстрації безробітних в центрі зайнятості у період карантину

Про особливості реєстрації та обслуговування безробітних у період карантину інформує Державна служба зайнятості. Громадяни, які звертаються до центрів зайнятості для оформлення допомоги по безробіттю, можуть зробити це двома способами. Так, кожен, хто потребує такої допомоги, може надіслати електронного листа із потрібними заявами, або ж покласти свої заяви до скриньки при вході до центру зайнятості.

08:31 14.05.2020

Володимир Зеленський обговорив з головами ОДА виплату надбавок лікарям

Президент України Володимир Зеленський провів селекторну нараду з Прем’єр-міністром Денисом Шмигалем, керівником Офісу Президента Андрієм Єрмаком, головами обласних державних адміністрацій, міністром охорони здоров’я Максимом Степановим та першим заступником керівника Офісу Президента Сергієм Трофімовим щодо виплат надбавок лікарям, які безпосередньо працюють з хворими на COVID-19.

08:47 13.05.2020

Послаблення карантину не скасовує правил безпеки щодо COVID-19

Дотримуватися правил безпеки в умовах пандемії COVID-19 слід незалежно від того, діє карантин чи ні. Це необхідно як на індивідуальному, так і на груповому рівні, попри те що з 11 травня почалося поступове послаблення карантинних обмежень. На цьому наголошують у Центрі громадського здоров’я України.

08:20 13.05.2020

Шановні медичні сестри!

З нагоди Вашого професійного свята – Міжнародного дня медичної сестри прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за Ваші чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров’я! Ваші талановиті руки дарують людям радість життя, вселяють віру у зцілення. Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю!

09:00 12.05.2020