Дата: від до Скинути

Початок весняної кампанії з імунізації диких тварин проти сказу в Коростенському районі: безпека та запобігання

Коростенське районне управління Головного  управління Держпродспоживслужби в Житомирській області інформує, що з 30 квітня 2024 року розпочинається проведення весняної кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу.

11:16 27.04.2024

Плануєте побудувати військову кар’єру? До вашої уваги перелік військових вишів

Для тих, хто вирішив пов’язати своє життя з кар’єрою військового та отримати офіцерське звання, пропонується цілий перелік вищих військових навчальних закладів, в яких є можливість отримати, додатково до військової, ще й цивільну спеціальність.

14:15 16.04.2024

Підсумки тижня: Захист Північного кордону, Допомога Харківщині, Шкільне харчування, “Життя громад в умовах війни”, «Прозорість та підзвітність», «Пліч-о-пліч. Разом переможемо»

На майданчику офіційного медіацентру ОВА начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко традиційно підбив підсумки роботи за тиждень.

15:56 15.04.2024

У Горщиківській громаді проходять роботи з благоустрою

Весна - час оновлення та відновлення! Цей час не лише символізує пробудження природи, але й спонукає нас до активних дій щодо благоустрою території. Весняні роботи з благоустрою є важливим етапом для кожної територіальної громади. Вони допомагають зробити наше життя комфортнішим та привабливішим.

12:48 11.04.2024

Про проведення заходів державного ринкового нагляду

Повідомляємо. що постановою Кабінету Міністрів України від 8 березня 2024 року №261 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 13 березня 2022 року №303 і від 3 травня 2022 року №550» відновлено здійснення планових та позапланових заходів державного ринкового нагляду та контролю нехарчової продукції у трьох пріоритетних напрямах у цілях Угоди про оцінку відповідності та прийнятність промислових товарів (Угода АСАА, або так званий «промисловий безвіз»), а також поновлено здійснення позапланових заходів на всі інші види нехарчової продукції, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 року №1069.

16:11 10.04.2024