Дата: від до Скинути

У Горщиківській громаді відбулися змагання «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу

Юні спортсмени завзято змагалися за перемогу й демонстрували усім присутнім неперевершену гру. Вони стали прикладом для своїх однолітків, доводячи що спорт – це здоров'я, залізна воля, дружба та взаємопідтримка. Кожен удар гравців показував силу та наполегливість,  а кожен прийом – це витончена техніка й стратегічне мислення.

16:47 12.03.2024

Де родинам загиблих захисників і захисниць України отримати безоплатно допомогу юриста чи адвоката

Родичі загиблих ветеранів війни, Захисників і Захисниць України можуть потребувати допомоги у розв’язанні юридичних питань. Отримати професійну юридичну допомогу можна, звернувшись до системи безоплатної правничої допомоги — це право гарантоване Законом України «Про безоплатну правничу допомогу». Як зазначили у пресслужбі системи БПД, у 2023 році до них надійшло понад 3,1 тисячі звернень членів родин загиблих. У 572 випадках для розв’язання питання доводилось звертатися до суду — допомога зі зверненням до суду також безоплатна.

11:37 11.03.2024

На веб-платформі е-Ветеран створено і функціонує Єдина база знань для ветеранів війни та членів їхніх сімей

Тут можна знайти усі відповіді на нагальні питання щодо послуг з професійної адаптації, підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації, працевлаштування, які реалізуються в межах бюджетних програм Мінветеранів, МОН, Мінекономіки, Державного центру зайнятості.

15:31 05.03.2024

Про дотримання правил зберігання пестицидів і агрохімікатів

Коростенське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області інформує, що під час зберігання  пестицидів і агрохімікатів  потрібно дотримуватися таких пріоритетів, як збереження здоров`я  людини і охорони навколишнього середовища.

13:54 05.03.2024

Шахраї пропонують соцвиплати від імені держави, міжнародних організацій, банків та благодійних фондів

«Щоб отримати грошову допомогу від держави, натисніть тут». Коли такі повідомлення надходять, 10-15 тисяч користувачів щодня переходять за посиланнями на фішингові сайти – усі вони потенційно можуть стати жертвами шахраїв! Низка таких сайтів-двійників пропонують українцям оформити грошову допомогу і здебільшого мають російське походження. Крім того, вони візуально схожі на сайти банків, державних установ, міжнародних організацій та благодійних фондів, а тому переплутати дуже легко.

11:39 27.02.2024

#ПрозорістьТаПідзвітність: Про можливе нецільове використання бюджетних коштів повідомити може кожен

Діяльність робочих груп “Прозорість та Підзвітність” на Житомирщині спрямована на зміну відношення громад, а також бюджетних установ до проведення закупівель за бюджетний кошт під час війни. Головне завдання – запобігти проведенню тендерів, нагальна необхідність яких є неочевидною.

11:38 27.02.2024

26 лютого – День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

Десять років тому російська федерація розпочала збройну агресію проти України. Все почалося в Криму. Диверсійні групи рф почали спроби захопити кримський півострів. Наразі, визвольна боротьба та захист України триває по всій країні силами всіх громадян України та силами безпеки та оборони держави.

13:05 26.02.2024

#тияк?: Турбота про ментальне здоровʼя — це не тільки про психологів і терапію. ІНФОГРАФІКА

Турбота про ментальне здоровʼя — це не тільки про психологів і терапію, це й про любов до себе та час для себе. Ми звикли відкладати це на міфічне «потім», але ще не пізно позбутися поганої звички.

13:04 26.02.2024