Обережно: ГРИП ПТИЦІ!

Відповідно до оперативної інформації, яка надходить від територіальних управлінь Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, протягом грудня 2023 р. та першої половини січня цього року на території України підтверджено п’ять випадків захворювання птиці на грип типу А (Чернівецька, Сумська – 2 випадки, Рівненська та Кіровоградська області). Захворювання на грип птиці було виявлено як в дикій фауні, так і в особистих селянських господарствах.

14:28 25.01.2024

Учням Вигівської філії було надано чудові, якісні рюкзаки з шкільним приладдям

Завдяки тісній співпраці голови Горщиківської громади Туровського О.А. з міжнародними,українськими та волонтерськими організаціями усім учням Вигівської філії було надано чудові, якісні рюкзаки з шкільним приладдям.

12:14 25.01.2024

Скажи "Ні!" домашньому насильству, торгівлі людьми та дискримінації за ознакою статі

Національною соціальною сервісною службою України протягом 2023 року розроблено інформаційні пам’ятки з питань запобігання та протидії домашньому насильству, торгівлі людьми та дискримінації за ознакою статі.

11:18 25.01.2024

Тепер сімейні лікарі бережуть не тільки фізичне, а й ментальне здоровʼя

На початок 2024 року близько 70 тисяч медпрацівників (з них 16 тисяч — сімейні лікарі) пройшли навчання за програмою ВООЗ mhGAP і тепер можуть надавати підтримку з ментального здоров’я. Тобто кожен третій «сімейний» наразі може розпізнати, діагностувати, допомогти, або ж за необхідності направити до вузького спеціаліста.

12:31 18.01.2024

При Коростенській районній військовій адміністрації створена робоча група «Прозорість та підзвітність»

8 січня 2024 року начальник Коростенської районної військової адміністрації  Олег РЯБОЙ підписав розпорядження про утворення робочої групи «Прозорість та підзвітність» .

13:37 17.01.2024

Міністерство молоді та спорту України проводить активну роботу щодо залучення населення до оздоровчої рухової активності та спорту

Міністерство молоді та спорту України проводить активну роботу щодо залучення населення, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, ветеранів війни та членів їх сімей до оздоровчої рухової активності та спорту.

16:52 16.01.2024