Дата: від до Скинути

ВІТАЛІЙ БУНЕЧКО РОЗПОВІВ ЖУРНАЛІСТАМ «СОЮЗ-TV» ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОГРАМИ ВІДНОВЛЕННЯ ЖИТОМИРЩИНИ. ВІДЕО

Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко надав коментар телеканалу «Союз-TV» щодо результатів ініційованої Президентом України програми відновлення, в рамках якої Житомирщина налагодила ефективну співпрацю з Республікою Естонія.

11:24 27.11.2023

#ПрозорістьТаПідзвітність: Відбудова інфраструктурних об’єктів на Житомирщині під контролем робочої групи

У листопаді Департамент регіонального розвитку Житомирської ОВА оголосив тендер на капітальний ремонт мосту через річку Уборть у місті Олевську, Коростенського району, з очікуваною вартістю закупівлі 69 млн 066 тис. гривень.

11:47 24.11.2023

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи

Цього дня, з інтервалом у дев’ять років, розпочалися дві доленосні для сучасної України події: Помаранчева революція 2004-го та революція Гідності 2013-го. Під час президентських виборів 2004-го року здійнялися акції протесту. За попередніми результатами другого туру, оголошеними 21 листопада Центральною виборчою комісією, перемогу в президентських перегонах здобув Віктор Янукович. Масові та брутальні фальсифікації під час голосування та підрахунку голосів збурили українське суспільство.

08:15 21.11.2023

Віталій Бунечко: Про відбудову інфраструктурних об’єктів на Житомирщині. ВІДЕО

В етері інформаційного міжрегіонального проєкту “Суспільне. Спротив” провели обговорення щодо поточних результатів ініційованої Президентом України програми відновлення, у рамках якого Житомирщина налагодила ефективну співпрацю з Республікою Естонія.

12:16 17.11.2023